Marie Passerová - Cesta lesem

Olej na překližce, 13x11 cm. Signováno vlevo dole Passerová. Rámováno.

Pozn.: Obraz byl odborně vyčištěn.

Nejdelší strana: 21 cm

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

154122. Cesta lesem
Zbývá:26 dnů, 14 hodin
Konec dražby:25.02.2026 22:21:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč