Marie Passerová - Chaloupka v horách

Olej na překližce, 10x13 cm. Signováno vpravo dole Passerová. Rámováno.

Pozn.: Obraz byl odborně vyčištěn.

Nejdelší strana: 21 cm

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

154051. Chaloupka v horách
Zbývá:26 dnů, 13 hodin
Konec dražby:25.02.2026 21:10:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč