Marie Passerová - Jizerské hory

Olej na překližce, 10x13 cm. Signováno vlevo dole Passerová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 19 cm

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

112749. Jizerské hory
Dražba ukončena:27.03.2024 20:06:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč