Marie Passerová - Kraj lesa

Olej na překližce, 11x14 cm, signováno vlevo dole Passerová, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

12093. Kraj lesa
Dražba ukončena:29.06.2017 21:35:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 100 Kč