Marie Passerová - Krkonoše, v Černém dole

Olej na překližce, 12x14 cm. Signováno vlevo dole Passerová. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

35471. Krkonoše, v Černém dole
Dražba ukončena:26.09.2019 22:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč