Marie Passerová - Průhled lesem-Dobový řezaný rám

Olej na překližce, 12x15,5 cm. Signováno vlevo dole Passerová. Rámováno.

Nejdelší strana: 26 cm

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

152354. Průhled lesem-Dobový řezaný rám
Dražba ukončena:28.01.2026 20:08:52
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč