Marie Passerová - Samota ve stráni

Olej na překližce, 12x16 cm. Signováno vlevo dole Passerová. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

32239. Samota ve stráni
Dražba ukončena:29.05.2019 18:22:32
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 500 Kč