Marie Passerová - Sázava u Zbořeného Kostelce

Olej na plátně. 25x40 cm. Signováno vpravo dole Passerová. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

38795. Sázava u Zbořeného Kostelce
Dražba ukončena:12.12.2019 19:09:22
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 200 Kč