Marie Passerová - V lese

Olej na překližce, 11x12 cm. Signováno vlevo dole Passerová. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

19610. V lese
Dražba ukončena:25.04.2018 19:30:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 700 Kč