Marie Passerová - Z Krkonoš

Olej na překližce, 11x12 cm. Signováno vlevo dole Passerová. Rámováno.

Nejdelší strana: 22 cm

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

152356. Z Krkonoš
Dražba ukončena:28.01.2026 20:05:10
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč