Marie Passerová - Zalesněná stráň

Olej na překližce, 34x50 cm. Signováno vlevo dole Passerová 1945. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

23591. Zalesněná stráň
Dražba ukončena:31.10.2018 19:58:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 000 Kč