Olej na plátně, 73x93 cm. Signováno vlevo dole Langlois. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1848 - 1924 Britský malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 186 000 Kč.