Markéta Šimonová

306404. Trojice

popis: Olej na plátně, 70x50 cm. Monogramováno vpravo dole MŠ 20. Nerámováno.

dražba ukončena: 20.10.2020 20:09:33

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč