Markéta Wallenfels

49097. Slunce v oceánu

popis: Akryl na papíře, 80x60 cm. Signováno vpravo dole M. Wallenfels. Rámováno.

o autorovi: Narodila se v Brně roku 1944.
Umělecké vzdělání získávala v nejrůznějších kurzech. Profesně se věnovala propagační grafice. Po odchodu do Prahy pod mentorským vedením svého manžela akad. malíře Dominika Wallenfels začala tvořit na volné noze. Od r. 1969 žije a tvoří v německém Regensburgu. V Německu úspěšně uspořádala několik autorských výstav.

dražba ukončena: 30.09.2020 19:31:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč