Markéta Wallenfels

52014. Tulipány

popis: Akryl na sololitu, 83x59 cm. Signováno vlevo dole M. Wallenfes. Rámováno.

o autorovi: Narodila se v Brně roku 1944.
Umělecké vzdělání získávala v nejrůznějších kurzech. Profesně se věnovala propagační grafice. Po odchodu do Prahy pod mentorským vedením svého manžela akad. malíře Dominika Wallenfels začala tvořit na volné noze. Od r. 1969 žije a tvoří v německém Regensburgu. V Německu úspěšně uspořádala několik autorských výstav.

dražba ukončena: 29.10.2020 22:47:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč

1 100 Kč 28.10.2020 18:04:24 6971
1 000 Kč 16.10.2020 9:20:19 411