Markéta Wallenfels - Tulipány

Akryl na sololitu, 83x59 cm. Signováno vlevo dole M. Wallenfes. Rámováno.

o autorovi: 1944
Narodila se v Brně. Umělecké vzdělání získala ve výtvarných kurzech. Profesně se věnovala propagační grafice. Po odchodu do Prahy pod mentorským vedením svého manžela, akad. malíře Dominika Wallenfels, se věnovala volné tvorbě. Od r. 1969 žije a tvoří v německém Regensburgu. V Německu úspěšně uspořádala několik autorských výstav.

52014. Tulipány
Dražba ukončena:29.10.2020 22:47:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 28.10.2020 18:04:24 6971
1 000 Kč 16.10.2020 9:20:19 411