Markéta Wallenfels - Urbanizace

Akryl na papíře. 39x59 cm. Signováno vpravo dole M. Wallenfels. Rámováno, pasparta.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1944
Narodila se v Brně. Umělecké vzdělání získala ve výtvarných kurzech. Profesně se věnovala propagační grafice. Po odchodu do Prahy pod mentorským vedením svého manžela, akad. malíře Dominika Wallenfels, se věnovala volné tvorbě. Od r. 1969 žije a tvoří v německém Regensburgu. V Německu úspěšně uspořádala několik autorských výstav.

38995. Urbanizace
Dražba ukončena:12.12.2019 22:23:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 300 Kč