MarKo - Květina

Olej na plátně fixováném na kartonu, 40x30 cm. Monogramováno vpravo dole M. K. 23. Nerámováno.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1973

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč

92618. Květina
Dražba ukončena:12.04.2023 21:13:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč