MarKo - Květiny ve váze

Olej na plátně fixováném na kartonu, 50x40 cm. Monogramováno vpravo dole M. K. 22. Nerámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1973

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč

89695. Květiny ve váze
Dražba ukončena:22.02.2023 22:54:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč