MarKo - Kytice

Olej na plátně, 160x130 cm. Monogramováno vpravo dole M. K. 21. Nerámováno.

Pozn.: Pastózní malba.

Nejdelší strana: 160 cm

o autorovi: 1973

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč

vydraženo top velký formát
105589. Kytice
Dražba ukončena:30.11.2023 20:53:07
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:30 000 Kč