MarKo - MazliQ

Olej na plátně, 100x80 cm. Monogramováno vpravo dole M. K. 22. Nerámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1973

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč

96451. MazliQ
Dražba ukončena:28.06.2023 21:42:32
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:26 000 Kč