MarKo - Pierot

Olej na plátně fixováném na kartonu, 50x40 cm. Monogramováno vpravo dole M. K. 23. Nerámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1973

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč

100426. Pierot
Dražba ukončena:31.08.2023 20:33:46
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč