MarKo - Varování, kouření může i zabít

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 40x30 cm. Signováno vlevo dole M. K. 2019. Nerámováno.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1973

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč

78948. Varování, kouření může i zabít
Dražba ukončena:29.06.2022 22:11:41
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč