MarKo - Vodopád emocí

Olej na plátně, 150x100 cm. Monogramováno vpravo dole M. K. 20. Nerámováno.

Nejdelší strana: 150 cm

o autorovi: 1973

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč

vydraženo top velký formát
101501. Vodopád emocí
Dražba ukončena:28.09.2023 21:20:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč