Maroko, 1. pol. 20. stol. - Koberec Maroko

Koberec, 253x166 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Maroko, 1. pol. 20. stol.
52109. Koberec Maroko
Dražba ukončena:22.10.2020 20:57:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč