Maroko, 1. pol. 20. stol.

52109. Koberec Maroko

popis: Koberec, 253x166 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 22.10.2020 20:57:22

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 7 500 Kč