Marta Taberyová - Konvalinky ve váze

Nejdelší strana: 33 cm

Keramika, 30x22 cm. Signováno vpravo dole Marta Taberyová 2003. Rámováno.

o autorovi: 1930 – 2019
Sochařka, keramička, ilustrátorka, kurátorka. Studovala Střední průmyslovou školu sklářskou a Střední školu keramickou v Praze, posléze na VŠUP v Praze. Vytvářela individuální keramické artefakty, pracovala též pro architekturu (velké keramické stěny pro česká i německá města).

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

113606. Konvalinky ve váze
Dražba ukončena:24.03.2024 21:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč