Olej na sololitu, 62x48 cm. Signováno vpravo dole Marta 94. Rámováno.
Nejdelší strana: 65 cm
o autorovi: Narodila se ve Zlíně roku 1954. Je dcerou akademického sochaře Evžena Macků – potomka českého malíře Josefa Mánesa. Vystudovala Uměleckoprůmyslovou školu v Uherském Hradišti, kde se věnovala modelářství a návrhářství obuvi a módních doplňků. Věnuje se volné tvorbě.