Kombinovaníá technika na plátně, 115x90 cm. Signováno vpravo dole Marta 07. Rám.
Pozn.: Malba mírně poškozen.
o autorovi: Narodila se ve Zlíně roku 1954. Je dcerou akademického sochaře Evžena Macků – potomka českého malíře Josefa Mánesa. Vystudovala Uměleckoprůmyslovou školu v Uherském Hradišti, kde se věnovala modelářství a návrhářství obuvi a módních doplňků. Věnuje se volné tvorbě.