Marta Vavrysová - Planeta Země

Kombinovaníá technika na plátně, 115x90 cm. Signováno vpravo dole Marta 07. Rám.

Pozn.: Malba mírně poškozen.

o autorovi: Narodila se ve Zlíně roku 1954. Je dcerou akademického sochaře Evžena Macků – potomka českého malíře Josefa Mánesa. Vystudovala Uměleckoprůmyslovou školu v Uherském Hradišti, kde se věnovala modelářství a návrhářství obuvi a módních doplňků. Věnuje se volné tvorbě.

32439. Planeta Země
Dražba ukončena:29.05.2019 21:25:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč