Martin Benka - Na Váhu

Litografie, 29x47 cm, rám, zaskleno, signováno vpravo dole a datováno 1923.

Pozn.: Rám silně poškozen.

720. Na Váhu
Dražba ukončena:27.11.2013 21:06:12
Vyvolávací cena:12 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč

13 000 Kč 27.11.2013 21:06:12 71
12 000 Kč 14.11.2013 16:22:50 50