Martin Benka

1200. Zjara

popis: Olej na kartonu, 20x27 cm, signováno vpravo dole, datováno 1913, rám.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michalem Zachařem.

dražba ukončena: 02.06.2014 21:33:27

vyvolávací cena: 15 000 Kč

vydraženo za: 90 000 Kč