Martin Benka - Jasina

Nejdelší strana: 34 cm

Dřevoryt, 21x28 cm. Signováno tužkou vpravo dole M. Benka. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888, Kiripolec u Malacek na Slovensku - 1971, Malacky

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 780 000 Kč.

153930. Jasina
Zbývá:8 dnů, 12 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:29:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 200 Kč