Martin Benka - Povoz

Litografie, 16x12 cm, nesignováno, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1888, Kiripolec u Malacek na Slovensku - 1971, Malacky

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 780 000 Kč.

12125. Povoz
Dražba ukončena:29.06.2017 22:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč