Olej na plátně, 149x145 cm. Signováno vpravo dole Frind. Olištováno.
Stav: Malba poškozena.
o autorovi: 1963
Akademický malíř Martin Frind, přezdívaný též malíř undergroudu, pochází z malířské rodiny. Jeho prastrýcem byl uznávaný malíř Augustin Frind. Mezi léty 1979 - 1983 studoval na SUPŠ v Praze, obor užitá grafika u prof. Václava Bláhy. V letech 1986-1991 studoval na AVU v Praze, u prof. Jiřího Ptáčka a od roku 1990 u prof. Karla Malicha, kde také absolvoval.