Martin Haubert - Bon Jovi

Nejdelší strana: 70 cm

Akryl, 70x50 cm. Monogramováno vlevo dole H. 22. Nerámováno.

o autorovi: 1969
Žije a tvoří ve Stráži pod Ralskem. Maluje portréty technikou WPAP (Wedha Pop Art Portrait). Portrét je vytvořen počítačovým softwarem pro tvorbu grafických návrhů a následně přenášen malířskou technikou na plátno s použitím sytých akrylových barev.

75814. Bon Jovi
Dražba ukončena:27.04.2022 21:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč