Nejdelší strana: 70 cm
Akryl, 70x50 cm. Monogramováno vlevo dole H. 22. Nerámováno.
o autorovi: 1969
Žije a tvoří ve Stráži pod Ralskem. Maluje portréty technikou WPAP (Wedha Pop Art Portrait). Portrét je vytvořen počítačovým softwarem pro tvorbu grafických návrhů a následně přenášen malířskou technikou na plátno s použitím sytých akrylových barev.