Martin Haubert - Christiano Ronaldo

Nejdelší strana: 70 cm

Akryl, 70x50 cm. Monogramováno vlevo dole H. 22. Nerámováno.

o autorovi: 1969
Žije a tvoří ve Stráži pod Ralskem. Maluje portréty technikou WPAP (Wedha Pop Art Portrait). Portrét je vytvořen počítačovým softwarem pro tvorbu grafických návrhů a následně přenášen malířskou technikou na plátno s použitím sytých akrylových barev.

74428. Christiano Ronaldo
Dražba ukončena:31.03.2022 20:41:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč