Martin Luther - Biblia das ist die ganze Heilige Schrifft

Kniha, 38x26 cm. Množství dřevorytů. Titulní mědirytina s výjevy z Evangelií. Vydáno v Norimberku r. 1693.. Vazba dřevěná, potažená kůží. Zlacený hřbet. Zbytky trnových spon. Na předním přídeští vlastnický přípisek Elias Philipp. Uvolněný list ozdobný s mědirytinou Martina Luthera - otrhaný.

Pozn.: Titulní list a vazba poškozeny. Přední část vazby prasklá - spravená.

24251. Biblia das ist die ganze Heilige Schrifft
Dražba ukončena:14.11.2018 19:31:30
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:14 000 Kč