Martin Salcman - Hrad na skále

Olej na překližce, 47x33 cm, signováno vpravo dole Salcman, rám.

1896, Druzdová u Plzně
Žák pražské akademie umění (1914-1918 a 1922-1924; prof. Loukota, Preisler a Krattner). Poté studia v Paříži (1926-1928).

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5251. Hrad na skále
Dražba ukončena:28.09.2016 18:35:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 500 Kč