Martin Salcman - Krajina na podzim

Olej na plátně, 45x48 cm, signováno vpravo dole Salcman, rám.

1896, Druzdová u Plzně
Žák pražské akademie umění (1914-1918 a 1922-1924; prof. Loukota, Preisler a Krattner). Poté studia v Paříži (1926-1928).

Pozn.: rám poškozen.

3378. Krajina na podzim
Dražba ukončena:26.11.2015 21:53:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč