Martin Ševčík - Surikata

Olej na plátně, 80x60 cm. Signováno vpravo dole M. Š. Rámováno.

Nejdelší strana: 84 cm

Martin Ševčík
86513. Surikata
Dražba ukončena:01.12.2022 22:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč