Martin Stranka - Wrong Line

Fotografie, 80x80 cm. Signováno vzadu. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1984
Fotograf. Zabývá se výtvarnou fotografií, věnuje se také tvorbě portrétní a komerční. Studoval VŠ ekonomického směru, umělecké školení nemá. Za své práce získal mnoho ocenění, nejcennější byl titul z mezinárodní soutěže Sony World Photography Awards v r. 2018 a 2019. Vystavuje po celém světě.

81143. Wrong Line
Dražba ukončena:27.07.2022 21:53:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč