Martin Velíšek - Erotický výjev

Lept, 49x37 cm. Signováno vpravo dole tužkou M. Velíšek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

Martin Velíšek
46065. Erotický výjev
Dražba ukončena:10.06.2020 22:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč