Karel Vítězslav Mašek - Tři národopisné studie

Akvarel, 56x34 cm, 3x monogramováno vpravo dole V.M., rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Draženo 25.4. 2010 Galerií Kodl.

5972. Tři národopisné studie
Dražba ukončena:26.10.2016 21:25:16
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:13 000 Kč