Matěj Trojan - Volnost

Kresba, 28x40 cm, signováno vpravo dole M. Trojan 65, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

12773. Volnost
Dražba ukončena:21.09.2017 22:40:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč