Matthaeus Merian - Plán obležení Chebu

Mědirytina, 37x29 cm. 17. století. Plán obležení Chebu švédským vojskem v červenci 1647. Půdorys města a pozice vojsk generála Wrangela. Z díla Theatri Eurooei. Volný list.

Pozn.: Papír poškozen vpravo nahoře mimo tiskovou plochu.

o autorovi: 1593 – 1650
Švýcarský rytec a nakladatel působící především ve Frankfurtu nad Mohanem.

73462. Plán obležení Chebu
Dražba ukončena:16.03.2022 20:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč