Matthias Seutter - Mapa království českého

Nejdelší strana: 40 cm

Mědirytina, 20x22 cm. Neznačeno. Rám, pasparta, sklo. Zdobeno kartušemi.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1678 – 1757
Německý vydavatel map.

88591. Mapa království českého
Dražba ukončena:22.01.2023 20:29:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč