Nejdelší strana: 40 cm
Mědirytina, 20x22 cm. Neznačeno. Rám, pasparta, sklo. Zdobeno kartušemi.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1678 – 1757 Německý vydavatel map.