František Max - Chaloupky u řeky

Olej na kartonu, 31x43 cm, signováno vpravo dole Max, rám.

1895, Libáň - 1969

Pozn.: Malba poškozena.

2349. Chaloupky u řeky
Dražba ukončena:27.05.2015 21:41:54
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 900 Kč