František Max - Pražské panorama s mosty přes Vltavu

Olej na kartonu, 50x70 cm, rám, signováno vlevo dole a datováno 52.

1895, Libáň - 1969
Preislerův žák na AVU, na ČVUT studoval u Blažíčka a Liebschera. Maloval zejména krajiny, veduty, pražské uličky a zákoutí. Mnoho samostatných i kolektivních výstav.

1130. Pražské panorama s mosty přes Vltavu
Dražba ukončena:02.06.2014 20:06:49
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:15 001 Kč