Olej na plátně, 50x41 cm. Signováno vlevo dole M. Hanger. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Nejvýznamnější malíř loveckých a mysliveckých motivů z přelomu 19. a 20. století.