Max Hänger st. - Podzimní podvečer s tetřevem

Olej na plátně, 50x41 cm. Signováno vlevo dole M. Hanger. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Nejvýznamnější malíř loveckých a mysliveckých motivů z přelomu 19. a 20. století.

Max Hänger st.
49183. Podzimní podvečer s tetřevem
Dražba ukončena:30.09.2020 20:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč