František Max - Karmelitská ulice

Olej na kartonu, 50x35 cm, signováno vlevo dole, rám, zaskleno.

1895, Libáň - 1969
Preislerův žák na AVU, na ČVUT studoval u Blažíčka a Liebschera. Maloval zejména krajiny, veduty, pražské uličky a zákoutí. Mnoho samostatných i kolektivních výstav.

1133. Karmelitská ulice
Dražba ukončena:02.06.2014 20:07:32
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč