František Max - Katedrála svatého Víta

Olej na kartonu, 46x34 cm, signováno vpravo dole F. Max, rám, zaskleno.

1895, Libáň - 1969

Pozn.: Dílo bylo darováno autorem současnému majiteli.

4357. Katedrála svatého Víta
Dražba ukončena:31.03.2016 18:33:59
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:4 600 Kč