František Max - Kostel sv. Jiljí

Olej na kartonu, 44x33 cm, signováno vpravo dole F. Max, paspartováno, zaskleno.

1895, Libáň - 1969

6182. Kostel sv. Jiljí
Dražba ukončena:27.10.2016 20:33:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč